
Regiodirecteur Yvonne Ouwens en HR Business Partner Mirella Magnin vertellen hoe een goede SPP bruikbaar is van strategisch tot op persoonsniveau, SOM.
lees verder
In het project 'Shift happens' worden (oud-)medewerkers uit de financiële wereld geïnteresseerd voor een baan als docent in een tekortvak.
lees verder
In de onderlinge inspiratiesessie op 2 juni 2021 gingen vo en mbo in gesprek over zij-instroom en hybride docentschap.
lees verder
In dit project krijgen hoogopgeleide, geïnteresseerde en geschikte statushouders en andere wereldburgers een opleiding tot tweedegraads docent in een tekortvak.
lees verder
Beroepsvereniging en onderwijs slaan handen ineen tegen lerarentekort.
lees verder
Artikel in het Onderwijsblad over speeddate avond in Utrecht waar schooldirecteuren en potentiële zij-instromers in het voortgezet onderwijs elkaar ontmoeten.
lees verder
Via co-creatie ontwikkelde het Meridiaan College een gedragen strategisch beleidsplan.
lees verder